Choinki Warszawa z dostawą

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskie go i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób  fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako:”RODO” informujemy, że:
  1. Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu danych, Sprzedawca zmuszony jest realizować umowy wykorzystując udostępnione dane.
  2. W związku z realizacją obowiązku wynikającego z RODO informujemy, że firma Innovatech Dariusz Gryguła z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kondratowicza 59/57 (NIP 524-255-13-44 ; REGON: 360669980) jest Administratorem Państwa danych osobowych.
  3. Administrator pozyskuje Państwa dane osobowe podczas zakładania konta i składania zamówienia w sklepie internetowym https://choinki24.warszawa.pl/. 
  4. Podane przez Państwa dane osobowe będą wykorzystywane do realizacji zamówień, obsługi reklamacji oraz wszelkich działań związanych z prawidłową realizacją zamówień.
  5. Administrator działając zgodnie z obowiązującymi przepisami, wdraża odpowiednie rozwiązania techniczne, zapewniając zgodność z ustawą o ochronie danych osobowych.
  6. Podanie danych osobowych Administratorowi jest dobrowolne i niezbędne do realizacji zamówienia. Brak danych osobowych skutkuje brakiem możliwości zrealizowania zamówienia.
  7. Zgodnie z RODO mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, dokonywania zmian w swoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do usunięcia swoich danych osobowych.
  8. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest możliwe w każdym momencie, w tym celu należy skontaktować się z Administratorem, wysyłając informację na nasz adres mailowy.

Choinka Warszawa z dostawą pod drzwi ! 

Adres

INNOVATECH

Kondratowicza 59/57

03-285 Warszawa

Adres do korespondencji

Rembrandta 4a/39
03-531 Warszawa

Dane kontaktowe

690 130 897

info@choinki24.warszawa.pl

IdeaBank:
59 1950 0001 2006 1142 3804 0003

ZAPŁACISZ ZA POMOCĄ


Jodła kaukaska z Danii - choinka Warszawa premium z dowozem w obrębie Warszawy: najwyższa jakość, przystępne ceny. Tanie choinki Warszawa z dostawą dla firm, biur, instytucji publicznych, urzędów gmin, szkół, placówek oświatowych i samorządowych jak i budżetowych. Przeczytaj forum, sprawdź opinie o naszej firmie. Realizujemy dowóz po Warszawie wg dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Plantacje choinek jodły kaukaskiej - województwo mazowieckie zapraszamy ! Zapytaj nas o opis jodeł kaukaskich, cenę oraz dostępność. Najlepsza cena w Warszawie choinek świątecznych z dostawą pod drzwi i wniesieniem ! Obsługujemy Mazowsze tj.: Wyszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Pruszków, Zielonka, Ząbki, Marki, Kobiałka, Nowodwory, Młociny, Choszczówka
Jabłonna, Ożarów Mazowiecki, Otwock, Konstancin Jeziorna, Wołomin, Radzymin, Anin, Grodzisk Mazowiecki, Rembertów, Wawer, Żerań czy to Nadarzyn. Sklep online z choinkami świątecznymi do domu jak i biura. Sklep internetowy z choinkami z odbiorem w Warszawie.